FOTOGRAFIE & VIDEA

POZRITE SI ZÁŽITKY NÁVŠTEVNÍKOV

SMIECH – ZÁBAVA – SPOMIENKY

6. Ročník (2019)

Reportáž bola odvysielaná v Športových novinách TV Markíza a relácii Góly-body-sekundy v RTVS

Občianske združenie ,,Strážcovia pravých pokladov storočí,, nám ukázalo ako to vyzeralo v stredoveku. Historické dielne, lukostreľbu, razenie mincí a brnenie ako pravý rytier si mohol vyskúšať každý záujemca. Prestige fyzio a Ultimuv nám praktickými ukážkami vysvetlili ako sa starať o svoje telo, naopak čo dokáže naše telo nám ukázala domáca breakdance skupina Cheeroke Crew celodenným workshopom a vystúpeniami.

5. Ročník (2018)

Reportáž bola odvysielaná v Športových novinách TV Markíza a relácii Góly-body-sekundy v RTVS

Na 5.ročníku sa pod záštitou OBFZ Prešov uskutočnilo finále sezóny turnajov prípraviek U11, kde celkovým víťazom sa stalo domáce mužstvo FK Široké. Ceny okrem predsedu OBFZ PrešovJiřího Balarína  odovzdával aj tréner Vladimír Weiss, domácibiatlonista Šimon Bartko, legenda slovenskej hádzanej Richard Štochl a  brankár bratislavského Slovana Michal Šulla.V úvode podujatia nás privítal silný lejak, ktorý našťastie nemal dlhé trvanie a neskôr sa nám na oblohe a v tvárach detí opäť ukázalo slniečko☀️Nesmeli chýbať atrakcie, maľovanie na tvár, hravá angličtina, jazda na poníkoch, vystúpenia Základnej umeleckej školy v Širokom a mnoho ďalších…

4. Ročník (2017)

Reportáž bola odvysielaná v Športových novinách TV Markíza a relácii Góly-body-sekundy v RTVS

Novinkou 4.ročníka bol turnaj prípraviek do 11 rokov za účasti MFK Slovan Sabinov, FK Pokrok Krompachy, FAMT Prešov a domáceho FK Široké. Účastníkom podujatia boli zdarma k dispozícii atrakcie – ródeo býk, gladiátori, skákacie hrady, vodný futbal, jazda na poníkoch a množstvo iných. Na podujatí vystúpili aj freestylová skupina Hands Up Crew a športová akrobacia v podaní Keep Movin. Spestrením podujatia bola autogramiáda slovenských športovcov Ondreja Dudu /Hertha Berlín/, Jána Muchu /Termalica Nieciecza/, Alexa Fojtíčka /Manchester United/ a asistenta trénera reprezentácie Štefana Tarkoviča.

3. Ročník (2016)

Podujatie odštartovalo futbalovými zápasmi deti vs. rodičia a v krásnom počasí si návštevníci mohli otestovať svoje zručnosti na pripravených stanovištiach, na ktorých po splnení úlohy získavali sladké a vecné odmeny. Tvorivé dielne v podaní rehoľných sestier z klubu Quo Vadis sa tešili obrovskému záujmu zo strany detí, avšak svoje umelecké schopnosti si vyskúšali aj dospelí. Vďaka prebiehajúcim ME vo Francúzsku bol priamo na futbalovom trávniku zabezpečený prenos z osemfinálového zápasu Slovensko – Nemecko. O zábavu sa postarala domáca hudobná skupina Padák, mažoretky CHEEKY GIRLSa Kúzelník s balónmi, ktorý na podujatí minul všetky svoje zásoby /cca 1000ks balónov/🤪.

2. Ročník (2015)

Na 2.ročníku futbalista Jozef Dolný spoznal svoju manželkuEvku – tešíme sa, že Športový deň má aj takýto nečakaný charakter👰😊.Prvenstvo v penaltovom rozstrele dospelých obhájil s prehľadom František Čuchran, mimochodom jeden z hnacích motorov nášho podujatia.Animátori pri vodnách atrakciách, armwrestlingu, súťaže v jazde na bicykli, streľba zo vzduchovky a iné stanovištia dostali zabrať – vyťažení boli do neskorých večerných hodín 😁

1. Ročník (2014)

Rodičia a deti vytvorili organizačný team a vzniklo z toho milé prekvapenie v podobe krásnej rodinnej atmosféry podujatia, pozitívnych reakcií návštevníkov – TAKTO SME ZAČÍNALI. V sprievodnom programe vystúpili psovodi z Mestskej polície Prešov a Hasiči. Z plánovanej grilovačky ideme ďalej….:)